Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rozvrh hodin

  1. 2. 3. 4. 5.
 Pondělí    ČJ    M     HV  ČJ  
 Úterý  M  ČJ  Prv+AJ  VV  PČ 
 Středa  TV   TV   ČJ  ČJ   
 Čtvrtek  M  ČJ   Prv+AJ   ČJ    
 Pátek  ČJ  M  Prv  ČJ  

 

V pondělí první hodina ČJ - malujeme+píšeme deníček (sešit PANDA) a povídáme si. Sešit zůstává ve škole v šuplíčku dětí, domu ho přinesou občas na kontrolu a "pobavení" rodičů. Rodiče se podepíší k poslednímu zápisu/obrázku dítěte.

V úterý a ve čtvrtek máme 3. vyučovací hodinu dohromady angličtinu a prvouku. Tematicky propojím výuku prvouky a angličtiny. Takže když se např. učíme o lidském těle v prvouce, budeme se také v angličtině učit pojmenovávat části lidského těla. Když se učíme o škole a o školních pomůckách v prvouce, tak se budeme učit pojmenovat některé školní pomůcky v angličtině. Učebnici prvouky tedy nosíme v úterý, ve čtvrtek a v pátek, kdy je prvouka samostatná.

V úterý máme VV - výtvarná výchova a PČ - pracovní činnosti. Hodiny propojuji ve dvouhodinový blok, tzn. že 4.+5. vyučovací hodinu máme jednoduše výtvarku a někdy více malujeme, jindy více vyrábíme. 

Ve středu máme v rozvrhu tělocvik 1.+ 2. vyučovací hodinu. Záleží ale vždy na mě, jaký si udělám na ten den plán a zda bude tělocvik 1.+2. hodinu nebo 3.+4.hodinu. Každopádně tělocvik bude ve středu.